ZO 14/9 Denderrit

Op zondag 14 september 2025 gaat onze 2e GRW Denderrit door, een dagrit van ongeveer 130 km, deels door de Denderstreek, deels door het Pajottenland.

Een rit voor oldtimerauto’s en motoren. Onze sponsor Hofman voorziet een presentje voor elke deelnemende motard !

Samenkomst bij Hofman Motorkledij te Schoonaarde (Dendermonde) – Vrankrijkstraat 66, vanaf 9u voor het ontbijt (koffie en koffiekoeken), vertrek rond 10u.

Voor de middag is er een aperostop te Gooik. Het middagmaal is in Roosdaal (Royal Wereldkeuken) en is een volledig middagmaal (voorgerecht – hoofdgerecht – dessert) in buffetvorm, dus naar keuze. 2 drankjes inbegrepen.

In de namiddag is er nog een drankstop in Borchtlombeek.

Het einde van de rit te Aalst is voorzien rond 17u, waar nog een broodje en drankje inbegrepen is.

Bij de inschrijving kan u kiezen voor een broodje met kaas (vegi), smos (kaas/hesp), préparé of tonijnsla.

Totaalprijs voor de rit is 50€ voor leden, 55€ voor niet-leden.